IBM - Nätverkskabel - QSFP+ till MTP - 10 m - fiberoptisk

IBM - Nätverkskabel - QSFP+ till MTP - 10 m - fiberoptisk 90Y3519
Logga in för pris
Information
 
 Beställningsvara
IBMTillverkareIBMArtnr
90Y3519
 
Allmänt
Typ av nätverkskabelNätverkskabel
TeknikFiberoptisk
Längd10 m
Anslutning
KontaktdonQSFP+
Kontakt (andra änden)MTP
Tillverkarens garanti
Service och support1 års garanti

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr