D-Link DEM 421XT - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm - för D-Link DEM-420X; xStack DXS-3326GSR

D-Link DEM 421XT - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm - för D-Link DEM-420X; xStack DXS-3326GSR DEM-421XT
Logga in för pris
Information
 
 Beställningsvara
D-LinkTillverkareD-LinkArtnr
DEM-421XT
EAN
0740617370041
 
Allmänt
Typ av enhetXFP-mottagar/sändarmodul
FormfaktorInsticksmodul
Nätverksfunktioner
AnslutningsteknikKabelansluten
Typ av kablage10GBase-SR
Datalänkprotokoll10 GigE
Dataöverföringshastighet10 Gbps
Optisk våglängd850 nm
Max överföringsavstånd300 m
FunktionerFull duplex
Standarder som följsIEEE 802.3x, IEEE 802.3ae
Expansion/Anslutning
Gränssnitt1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Kompatibla kortplatser1 x XFP
Kompatibilitetsinformation
Designat förD-Link DEM-420X
D-Link xStack DXS-3326GSR

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr